چکش ایران اشتغال انقلاب رییس جمهور

چکش: ایران اشتغال انقلاب رییس جمهور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دوران رقابت‌ آخر یافته/ امروز باید به مطالبات مردم توجه کنیم , روحانی

رییس‌جمهور در دیدار سران قوا، مسئولان و عاملان نظام و جمعی از مدیران کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی با تقدیر از مردم و رهبر معظم انقلاب به خاطر شکل‌گیری حماسه

دوران رقابت‌ آخر یافته/ امروز باید به مطالبات مردم توجه کنیم , روحانی

روحانی: دوران مسابقه آخر یافته؛ امروز باید به مطالبات مردم توجه کنیم

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور در دیدار سران قوا، مسئولان و عاملان نظام و جمعی از مدیران کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی با تقدیر از مردم و رهبر معظم انقلاب به خاطر شکل گیری حماسه انتخابات ۹۶ گفت: پیروز انتخابات ملت است و دوران مسابقه ها و بگو مگوها دیگر آخر یافته و امروز باید به خواسته ها و مطالبات مردم توجه کنیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این دیدار که عصر دوشنبه برگزار شد، مهمترین مطالبات مردم را برطرف پرسشها اقتصادی به خاص اشتغال و اصلاح معیشت برشمرد و افزود: بی تردید اگر همه در کنار هم پشت سر رهبر معظم انقلاب قرار گیریم می توانیم بر پرسشها فائق آییم.

دوران رقابت‌ آخر یافته/ امروز باید به مطالبات مردم توجه کنیم , روحانی

روحانی با بیان اینکه بدخواهان دنیا از جمله آمریکا بیش از گذشته از عظمت کشور عزیزمان ایران دلواپس هستند، خاطرنشان کرد: باید منتظر نقشه ها و توطئه های تازه دشمن های باشیم، البته این توطئه ها جهت ملت کشور عزیزمان ایران تازگی ندارد و مردم ما در حوادث سخت تر و پیچیده تر در برابر دسیسه های آنها پیروز شده است اند و در آینده نیز پیروز خواهند شد.

رییس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قرار داشتن در هفته های نهایی دولت یازدهم و نزدیک شدن به شروع فعالیت دولت دوازدهم، به تشریح خدمات دولت پرداخت.

رییس‌جمهور در دیدار سران قوا، مسئولان و عاملان نظام و جمعی از مدیران کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی با تقدیر از مردم و رهبر معظم انقلاب به خاطر شکل‌گیری حماسه

روحانی، «کنترل تورم و تک رقمی کردن آن»، «رشد اقتصادی بالای هشت درصد»، «ایجاد اشتغال، رشد مثبت در تراز بازرگانی»، «ثبات قیمت ارز»، «کاهش اتکای بودجه به نفت و زیاد کردن اتکا به مالیات»، «افزایش تولید و صادرات نفت و محصولات پتروشیمی»، «گازرسانی به ۹ هزار دِه و آبرسانی به بیش از پنج هزار روستا، برق رسانی به همه روستاهای بالای ۱۰ خانوار» و «اتصال ۲۸ هزار دِه به اینترنت» را از جمله دستاوردهای دولت یازدهم اعلام کرد.

رییس جمهور با اشاره به نامگذاری امسال به نام «اقتصاد مقاومتی: تولید – اشتغال» گفت: همه تلاش ها در دولت دوازدهم در جهت تحقق این شعار خواهد بود.

روحانی حل مسئله اشتغال را نیازمند کاری بزرگ و ملی دانست و با بیان اینکه جهت تحقق برنامه ششم در حوزه اشتغال باید بیش از ۹۰۰ هزار شغل در سال ایجاد شود، خاطرنشان کرد: جهت ایجاد شغل نیازمند سرمایه، اصلاح امور بانکی، زیاد کردن مهارت های جوانان و توسعه شرکت های دانش بنیان هستیم.

دوران رقابت‌ آخر یافته/ امروز باید به مطالبات مردم توجه کنیم , روحانی

رییس جمهور، حمایت از محرومان و مستضعفان را یکی دیگر از برنامه های مهم دولت دوازدهم خواند و با تاکید بر اهمیت مساله عدالت اجتماعی خاطرنشان کرد: فاصله درآمدی دهک دهم و دهک اول جامعه حدود ۱۴ برابر است که باید به یک رقم متعادل برسد.

روحانی در آخر از ملت کشور عزیزمان ایران به خاطر تلاش و حضور فعالانه و همچنین از رهبر معظم انقلاب اسلامی بخاطر حمایت ها و هدایت های ایشان قدردانی کرد.

واژه های کلیدی: ایران | اشتغال | انقلاب | رییس جمهور | حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs