چکش ایران اشتغال انقلاب رییس جمهور

چکش: ایران اشتغال انقلاب رییس جمهور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی اخبار سیاسی و اجتماعی

احتمال زیاد کردن واردات برنج هندی

از سرگیری واردات برنج از سوی کشور عزیزمان ایران ممکن است صادرات برنج باسماتی هند را زیاد کردن دهد.  احتمال زیاد کردن واردات برنج هندی ..

ادامه مطلب

99 درصد پرسپولیس قهرمان است ، من هم از قطر به اروپا رفتم، پاسخ علی دایی به منتقدان طارمی

به گزارش خبرآنلاین؛علی دایی سرمربی سایپا در تصویر العمل به انتقادهایی که از مهدی طارمی و رفتن او به لیگ قطر می شود به همشهری ورزشی گفته است:«یادتان باشد من هم..

ادامه مطلب

ناپولی صدرنشینی از چنگ یوونتوس در آورد

رودریگو پالاسیو مهاجم سابق اینتر در همان دقیقه نخست با گل خود به ناپولی شوک وارد کرد ولی در ادامه شاگردان مائوریسیو ساری سه گل به ثمر رساندند. ..

ادامه مطلب

ترامپ قصد داشت مسئول پرونده انتخابات آمریکا را برکنار کند / فاکس نیوز

شبکه فاکس نیوز امروز به نقل از منابع آگاه خبر داد که مدیر جمهوری آمریکا اوائل تابستان امسال قصد برکناری رابرت مولر بازپرس خاص پرونده مداخله روسیه در امور ..

ادامه مطلب

چاپگرهای سه بعدی داروساز شدند

ایده چاپ انواع کالا با استفاده از چاپگرهای سه بعدی دیگر پدیده عجیبی نیست. ولی این فناوری چنان پیشرفت کرده که از آن جهت ترکیب محصولات دارویی و خلق داروهای تازه ..

ادامه مطلب

شیوه تازه دلواپسان جهت حمله به حسن روحانی , تحریف سخنان مدیر جمهور

دلواپسان که از هر فرصتی جهت حمله به دولت حسن روحانی استفاده می کنند این بار به تحریف روی آورده‌اند؛ این طیف از اصولگرایان که بعد از اعتراضات اخیر خواست..

ادامه مطلب

6 اشتباه رایجی که دندان‌هایتان را زرد می‌کنند

محققان می‌گویند که استفاده نکردن از نخ‌دندان می‌تواند به تجمع پلاک‌های مخرب در دندان‌ها منجر شود و آسیب‌های جدی به آن‌ها برساند. 6 اشتباه..

ادامه مطلب

پرش قیمت بنزین به مصلحت نیست/ جهت یارانه کمیته امداد و بهزیستی شرایط خاص قائل شده‌ایم ، لاریجانی

رییس مجلس با تاکید بر اینکه اشتباهاتی در مدیریت کشور بوده هست، تصریح کرد: من در اکثر دولت‌ها از وقت مرحوم شهید رجایی تا امروز به نحوی بوده و همکاری داش..

ادامه مطلب